SNELBERICHTEN

 Foto's zomertornooi staan online Meer info
Kijk onder de menu "Foto's"
 

KORT NIEUWS

Extra U10 ploeg

De sportieve staf heeft beslist een 2de U10 ploeg in te schrijven en zoekt daarvoor nog een extra jeugdtrainer.
Kandidaat ? Neem contact via sportief@schellesport.be

Aansluiten bij Schelle Sport Voetbal?

Voor nieuwe leden: gelieve eerst het contactformulier in te vullen.
We nemen dan spoedig contact met jou op. Alle info over het lidgeld e.d. vind je HIER.

Screeningstornooi G-voetbal

De provincie Antwerpen organiseert op zondag 13 september een screeningstornooi voor G-teams.
Dit op de terreinen van Schelle Sport.
Meer info en inschrijfformulier vind je HIER.

Sportieve Staf is versterkt !

Omdat Schelle Sport steeds verder blijft groeien was het nodig om, naast de inzet van trainers, ook de globale sportieve begeleiding van de verschillende ploegen en spelers te versterken.
In de voorbije maanden is er hard gewerkt om daarvoor een team samen te stellen: de Sportieve Staf.

Deze staf, die uitsluitend sportieve zaken behandelt, ziet er uit als volgt:

- Algemene leiding: Eric Meirsman
- Hoofd Onderbouw (U6 t/m U9): Tom De Vilder en Joery Verbruggen
- Hoofd Bovenbouw (U10 t/m U17): Ken Vlemincx en Eric Meirsman
- Hoofd doelmannen: Joery Verbruggen
- Ondersteuning Reserven en 1ste elftal: Eric Meirsman.

Het algemene voetbalbeleid en -bestuur wordt door het Voetbalbestuur gevoerd. Dit zijn:
- Yves 's Jongers: Voorzitter
- Raymond Claes: Communicatie
- Erik Hoefkens: GC en Financiën
- Martine Thys: Logistiek
- Geert Verhelst: Administratie, webtechniek 
 

Reeksindeling 2015-2016: 1ste elftal en Reserven

De definitieve reeksindeling voor het 1ste elftal en de Reserven is bekend gemaakt.
1ste elftal (4de Provinciale B): City Pirates Antwerpen B, Oelegem, Ranst B, Emblem, Boechout, Hove, Mortsel, Tub. Borgerhout, Jong Antwerpen, Burcht, Maccabi, Oxford Hemiksem, Schelle Sport, Wintam, Hingene, Nielse.
Reserven A (Gew. Reeks D): Puurs A, Lippelo, Wintam, Aartselaar, Hingene, Oppuurs A, Reet, Tisselt, Schelle Sport. A, Oxford Hemiksem, Branst, Nielse, Sint-Amands, Willebroek.
Reserven B (Gew.
Reeks M): Schoten B, Schelle Sport B, Wijnegem B, Blaasveld B, Lint B, Mortsel B, Hooikt B, Burcht B, Puurs B, Hoboken B, Rumst A, Kessel B, Broechem B.
 

VOETBAL

Seniors

Volgende wedstrijd: 30/08 - 15:00:
K. Rac. Emblem - Schelle

Jeugd

 Recente wedstrijdverslagen

Wedstrijdkalender (7 dagen)

 Thuis-wedstrijden
 Uit-wedstrijden
zo 30/08 - 15:00 K. Rac. Emblem - 1ste ploeg  
 Tornooien
za 29/08 U7 op: Ramsdonk FC Info
za 29/08 U9 op: Heindonk VK Info
14u30 - 18u00 (prijsuitreiking 18u00)

Documenten:
Speelschema.pdf
Reglement.pdf
Kleedkamers.pdf
za 29/08 U11 op: Ramsdonk FC Info
za 29/08 U13 op: Katelijne FC Info

Documenten:
Tornooi-info.pdf
za 29/08 U17 op: KFC Volh. Wintam Info
zo 30/08 U7 op: SuperDries Info
10u00
zo 30/08 U8 op: SuperDries Info
10u00
zo 30/08 U9 op: SuperDries Info
10u00
zo 30/08 U10 op: SuperDries Info
11u20
zo 30/08 U11 op: SuperDries Info
11u20
zo 30/08 U12 op: SuperDries Info
12u40
zo 30/08 U13 op: SuperDries Info
12u40
zo 30/08 U15 op: SuperDries Info
14u00
zo 30/08 U17 op: SuperDries Info
15u20